• ELCT2-20A Elektrodas Lazdele FMV-50S 60S, 70S, 80S, 70S+ 80+70R Skaidulų Sintezės Splicer Suvirinimo Elektrodas Strypas, Pagamintas Japonijoje ELCT2-20A 0
  • ELCT2-20A Elektrodas Lazdele FMV-50S 60S, 70S, 80S, 70S+ 80+70R Skaidulų Sintezės Splicer Suvirinimo Elektrodas Strypas, Pagamintas Japonijoje ELCT2-20A 1
  • ELCT2-20A Elektrodas Lazdele FMV-50S 60S, 70S, 80S, 70S+ 80+70R Skaidulų Sintezės Splicer Suvirinimo Elektrodas Strypas, Pagamintas Japonijoje ELCT2-20A 2
  • ELCT2-20A Elektrodas Lazdele FMV-50S 60S, 70S, 80S, 70S+ 80+70R Skaidulų Sintezės Splicer Suvirinimo Elektrodas Strypas, Pagamintas Japonijoje ELCT2-20A 3
  • ELCT2-20A Elektrodas Lazdele FMV-50S 60S, 70S, 80S, 70S+ 80+70R Skaidulų Sintezės Splicer Suvirinimo Elektrodas Strypas, Pagamintas Japonijoje ELCT2-20A 4
  • ELCT2-20A Elektrodas Lazdele FMV-50S 60S, 70S, 80S, 70S+ 80+70R Skaidulų Sintezės Splicer Suvirinimo Elektrodas Strypas, Pagamintas Japonijoje ELCT2-20A 5

ELCT2-20A Elektrodas Lazdele FMV-50S 60S, 70S, 80S, 70S+ 80+70R Skaidulų Sintezės Splicer Suvirinimo Elektrodas Strypas, Pagamintas Japonijoje ELCT2-20A

€8.30
  • Kitą dieną pristatymas
  • Aukščiausios kokybės
-
+

Tinka Japonijos F-u-j-i-k-u-r-a FMV-50S/50R FMV-60/60R FMV-70S/70R FMV-80/80R, kokybės užtikrinimas, pastovus išleidimas, mažai sudurti nuostolių, patvaresni, dažniau sudurti biudžeto įvykdymo patvirtinimo.

Produktų Duomenys:

Prieš YouBuy

1: Visiems produktams, kurie parduodami bendrovės yra originali, tiesiogiai pristatyti gamintojo sandėlio, visiškai jums pirkti tikri.

2: ši parduotuvė: principo laikytis kokybės pirma, paslauga pirma, klientas pirmą, ir siekiame jums tarnauti su geriausius produktus, geriausia kaina ir greitas aptarnavimas.

3: Dėl didelio kiekio produktų, teka, kartais bus iš sandėlio, todėl prieš jums nuspręsti, pirkti šį kūdikį, prašome susisiekti su savininku norėdami pamatyti, jei yra kokių nors vertybinių popierių.Apskritai, jis nebus išparduota.

Aš skubiai praneša jums pasirinkti grąžinti pinigus, arba laukti prekių, jei yra sandėlyje, taigi, kaip ne atidėti savo skubius naudoti.

4: Visi produktai šioje parduotuvėje yra griežtai išbandyti, kol jie yra išleistos, visiškai garantuoti prekių vientisumas.

DUK:

Klausimas: Kiek laiko po apmokėjimo vežamos?

A: Mes laivas per 7 darbo dienas pagal platforma reglamentus, paprastai per 3 dienas.

Q: Kaip aš galiu sekti mano sklypo?

A: Jūs galite sekti savo sklypo apie šią svetainę, naudodami savo sekimo numerį: www.17track.net

Q: Kiek laiko garantija?

A: Dauguma produktų yra su 1 metų pakeitimo garantija, kitų atsarginių dalių bus apie vieną mėnesį.

Q: ar galiu gauti nuolaida?

A: Taip, galite.Aš suteikti norimą kainą, jei jūsų dydis yra daugiau ar turite ypatingą padėtį .Bendradarbiavimas yra pirmasis, kaina yra antra.

Q: Apie Mokesčių informaciją

A: Pirkėjas yra atsakingas už mokesčius, sumokėti jo/jos šalyje.Jei jums reikia bet kokį dokumentą arba sąskaitą faktūrą šalinimo, prašome susisiekti su mumis bet, kurio metu.

Bendrovė Trumpai: Tai yra profesionalus tiekėjas Tinklo Įranga, Ryšių Įranga, plačiai naudojama Telekomunikacijų, kabelinės televizijos, FTTH ir visų rūšių ryšių tinklą.Mes skirta griežta kokybės kontrolė ir rūpestingas klientų aptarnavimas, puikiai įrengta testavimo įranga ir stiprią techninę jėga.Su platų, geros kokybės, prieinamomis kainomis ir stilingas dizainas, Mūsų produktai yra plačiai pripažįstamas ir patikimas vartotojams ir gali patenkinti nuolat plėtoti ekonominius ir socialinius poreikius ir parduodami visame pasaulyje, įskaitant Europą, Pietų Amerikos, Šiaurės Amerikos, Azijoje, Afrikoje.Mes taip pat sveikiname OEM ir ODM užsakymus.Individualų, Individualius poreikius ir Pavyzdžių yra.Ar pasirinkimas esamą produktą iš mūsų katalogo arba ieško inžinerijos pagalba jūsų prašymą, galite kalbėti su mūsų klientų aptarnavimo centro apie savo tiekimo reikalavimus.Ar jūs esate vienas namų ūkio, smulkaus verslo, ar pasaulinė korporacija, visi mes turime sprendimą jums.Mūsų komanda niekada nuvilti jus, ir jūs turite kompetencijos karjeros.Mes nuoširdžiai pasveikinti draugų iš viso pasaulio aplankyti mūsų įmonę ir bendradarbiauti su mumis, remiantis ilgalaikės abipusės naudos.Kai Jūs Perkate:

Gavęs prekes, pirkėjas turi patikrinti, ar prekių priešais krovinių vežimo bendrovės darbuotojai.Jei yra bet kokia žala, tegul personalas priima "sertifikatas žalos prekes", ir tada grąžinti prekes per laivybos bendrovės.Mūsų parduotuvėje yra atsakingas už pakeitimas.Jei prekės yra pažeistos pirkėjo gavusi, į parduotuvę neisiu.Dėkojame už jūsų bendradarbiavimą Grįžti

Priimamojo pažeistos ar sugadintos, kai jūs gaunate, prašome susisiekti su mumis po 14 dienų nuo gavimo dienos.

Pakeitimo arba grąžinamosios išmokos bus vykdoma vieną kartą, defektų patvirtino.

Primename, kai grįžti, elementai turėtų būti originalios formos(originalios pakuotės, priedai, nepanaudotos prekės..)

Išskyrus gaunamus defektas, grįžta, laivybos mokestis yra tvarkomi pagal pirkėjo.Atsiliepimai

Kai visada stengiamės suteikti geriausias paslaugas ir patikimas produktas.

Kai gavote jūsų užsakymą, prašome skirkite laiko palikti mums teigiamų atsiliepimų.Prašome rūšies palikti 5 žvaigždučių reitingą, dėl www.baltkama.lt mums yra žinoma, svarbu ir labai vertingi, sėkmės toliau mūsų verslo.

Jei jums buvo ne patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų.Prašome DON ' t palikti neigiamą arba neutralų atsiliepimą, be prašo pagalbos.Prašome nedvejodami kreipkitės į mus, nes mes stengiamės išspręsti kiekvieną problemą, kol būsite patenkinti.

  • Svoris: 100g
  • Modelio Numeris: ELCT2-20A
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Prekės Pavadinimas: LucBei
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Tipas: Kinija
  • Jungties Tipas: Hibridas
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Gaminio Apžvalga

Panašūs produktai

30mw FTTH Mini Tipas Fiber Optic Vaizdo Gedimų Lokatorius Raudonojo Lazerio Testeris Testavimo Įrankis su 2,5 mm connecter(SC/FC/VNT.) Susijusios

30mw FTTH Mini Tipas Fiber Optic Vaizdo Gedimų Lokatorius Raudonojo Lazerio Testeris Testavimo Įrankis su 2,5 mm connecter(SC/FC/VNT.)


30mw Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius 2,5 mm connecter(SC/FC/VNT.) 10 KM Nuotolio Mini RGT Raudonojo Lazerio Testeris Testavimo Įrankis FTTH Apžvalga 1)Surasti atskaitos tašką , prasto ryšio, lenkimo ar krekingo optinio pluošto kabelius. 2)Rasti gedimus OTDR nejautrumo zona 3)End-to-end

€25.21

Nemokamas Pristatymas 1 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius Tikrintuvas Grandway VLS-8-1 Susijusios

Nemokamas Pristatymas 1 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius Tikrintuvas Grandway VLS-8-1


Grandway f pateikia naujausias F2H VLS8 serijos mini visual lazerio šaltinis.Šio projekto vaizdo lazerio šaltinis yra visiškai atitikti žmogaus inžinerija.Tai maža, lengva valdyti, nešiojamų ir integruota su paleidimo indikatorius. Vaizdo lazeris yra paprastai naudojamas apžiūrėti sugadintą €24.27

€22.08

ESTAS GC8B 8 uostų valdyba su C+ SFP moduliai Fiberhome GPON EPON Susijusios

ESTAS GC8B 8 uostų valdyba su C+ SFP moduliai Fiberhome GPON EPON


GC8B 8 uostų valdyba su C+ SFP moduliai Fiberhome GPON EPON Mes taip pat galėtų tiekti Fiberhome važiuoklė,kaip AN5516-01,AN5516-04 ir AN5516-06,jei turite įdomių,prašome susisiekti su manimi,ačiū. Informacija: Savybės GC8B visiškai įrengtas, su 8 šviesos modulis,yra

€596.60